Bratislava SVK
51 hours from now
421905341827
mirokonik@gmail.com
Description
V stredu, 15.5.2024 sa v BNC Bratislava uskutoční 9. kolo Prešporského Eliminátora v sezóne 2023/2024. Turnaj so športovým formátom sa hrá za nezmenených pravidiel, kde z kvalifikácie postupuje do eliminačných krokov 16 hráčov podľa poradia a ďalší štyria na najvyšší výkon v jednej hre. V turnaji sa hrá o finančné ocenenia, ktorých výška je závislá od počtu účastníkov. Okrem toho sa v turnaji hrá o dôležité body do celkového hodnotenia Prešporského Banku 2023/2024 a body do BNC-Bodovacieho rebríčka 2024. Do Prešporského Banku sa za každého účastníka turnaja odvádzajú 2€, naplnený bank bude na konci sezóny rozdelený medzi najúspešnejších hráčov celkového hodnotenia – prvých piatich podľa poradia, najlepšiu ženu a najlepšieho neregistrovaného hráča. Hrať sa bude na mazaní 2022 USBC Junior Gold U12 U15 Pattern2, na ktorom sa odohral turnaj Majster tour Poprad 2024 4.5.2024 a je plánované aj na záverečné kolo 1. Bwl Západ v PBC 19.5.2024.Do mazačky v BNC bude vložené po ektralige dňa 12.5.2024.
Event links
Squad list
Name | Country | ||
---|---|---|---|
1 | Gabriela Novotna | ||
2 | Mia Matusikova | ||
3 | Miroslav Koník | ||
4 | Andrej Hoos | ||
5 | Lukáš Špaček | ||
6 | Martina Zrubcová | ||
7 | Lenka Šulková | ||
8 | Peter Špaček | ||
9 | Adam Libiak | ||
10 | Ján Debnár | ||
11 | Mykhailo Pietukhov | ||
12 | Ramona Kanbanjong | ||
13 | |||
14 | |||
15 | |||
16 | |||
17 | |||
18 | |||
19 | |||
20 | |||
21 | |||
22 | |||
23 | |||
24 |
Name | Country | ||
---|---|---|---|
1 | Vasil Bielovič | ||
2 | Gabriela Novotna | ||
3 | Mia Matusikova | ||
4 | Milan Čepregi | ||
5 | Ondrej Šeben | ||
6 | Peter Melkner | ||
7 | Vladimír Mrázik | ||
8 | Ernest Bindics | ||
9 | Andrej Hoos | ||
10 | Samuel Krupicer | ||
11 | Hanka Chládková | ||
12 | Anna Túrociová | ||
13 | Dušan Túroci | ||
14 | Martina Zrubcová | ||
15 | Lenka Šulková | ||
16 | Oliver Oravec | ||
17 | Adam Libiak | ||
18 | Ľuboš Greguš | ||
19 | David Barak | ||
20 | Ján Debnár | ||
21 | Mykhailo Pietukhov | ||
22 | Ramona Kanbanjong | ||
23 | |||
24 | |||
25 | |||
26 | |||
27 | |||
28 | |||
29 | |||
30 |
# | Name | Country | Squad 1 | Squad 2 | Spots |
---|---|---|---|---|---|
1 | David Barak | 1 | |||
2 | Vasil Bielovič | 1 | |||
3 | Ernest Bindics | 1 | |||
4 | Milan Čepregi | 1 | |||
5 | Hanka Chládková | 1 | |||
6 | Ján Debnár | 2 | |||
7 | Ľuboš Greguš | 1 | |||
8 | Andrej Hoos | 2 | |||
9 | Ramona Kanbanjong | 2 | |||
10 | Miroslav Koník | 1 | |||
11 | Samuel Krupicer | 1 | |||
12 | Adam Libiak | 2 | |||
13 | Mia Matusikova | 2 | |||
14 | Peter Melkner | 1 | |||
15 | Vladimír Mrázik | 1 | |||
16 | Gabriela Novotna | 2 | |||
17 | Oliver Oravec | 1 | |||
18 | Mykhailo Pietukhov | 2 | |||
19 | Ondrej Šeben | 1 | |||
20 | Lukáš Špaček | 1 | |||
21 | Peter Špaček | 1 | |||
22 | Lenka Šulková | 2 | |||
23 | Dušan Túroci | 1 | |||
24 | Anna Túrociová | 1 | |||
25 | Martina Zrubcová | 2 |
Slovakia
Country | Name | Spots |
---|---|---|
Gabriela Novotna | 2 | |
Mia Matusikova | 2 | |
Miroslav Koník | 1 | |
Andrej Hoos | 2 | |
Lukáš Špaček | 1 | |
Ján Debnár | 2 | |
Adam Libiak | 2 | |
Peter Špaček | 1 | |
Martina Zrubcová | 2 | |
Lenka Šulková | 2 | |
Ramona Kanbanjong | 2 | |
Vasil Bielovič | 1 | |
Vladimír Mrázik | 1 | |
Peter Melkner | 1 | |
Milan Čepregi | 1 | |
Ondrej Šeben | 1 | |
Ernest Bindics | 1 | |
David Barak | 1 | |
Samuel Krupicer | 1 | |
Ľuboš Greguš | 1 | |
Oliver Oravec | 1 | |
Anna Túrociová | 1 | |
Dušan Túroci | 1 | |
Total: | 31 |
Ukraine
Country | Name | Spots |
---|---|---|
Mykhailo Pietukhov | 2 | |
Total: | 2 |
Czech Republic
Country | Name | Spots |
---|---|---|
Hanka Chládková | 1 | |
Total: | 1 |
Results in event
Bowling center
BNC Bratislava
Turbínová 1, Bratislava
info@bnc-sk.sk
http://www.bnc-sk.sk
+421 2 49 115 111
Center lanes: 16 ( lanes)
Center scoring: Brunswick