Třebíč CZE
pred 18 týždňami

Kontaktná osoba:
Milan Soušek
+420 604243977
milan.sousek@seniorbowling.cz

Upozornenie

Prihlasovanie je možné len prostredníctvom oficiálnej webstránky alebo kontaktovaním Milan Soušek, +420 604243977, milan.sousek@seniorbowling.cz.

Popis podujatia

"Jak běží naše kasina a cementárny?"
"Zdá se, že dobře, Done, ale..."
"Ale?"
"Už mu říkají Dragon nebo Nothing Dragon, záhadně kolem něho mizí naši hoši a podle mých zpráv se papírově nedaří, především cementárny jsou jakoby v krizi. Ale jen jako. Zato Dragon se hodně vzmáhá, říká se, že v poslední době koupil několik významných hotelů, které předává svým věrným jako odměny za jejich služby. Já jsem tam poslal chlapce, aby to obhlídli a ty cementárny jedou plnou parou. Povídá se, že to přehání, chlapci pod ním si stěžují, měl byste se na to asi podívat, Done."
"Ano. Všechno má své meze. Nabídneme to místo Kmotra dalším. A ať on tam taky přijde, třeba jsou to jen konkurenční pomluvy."

Tenhle zdánlivě bezvýznamný rozhovor znamená jediné. Uplynul rok a je třeba dát možnost dalším. Nothing Dragon byl dobrý, ale jak je to s ním dnes... Kdoví. Don Vito rozhodl, bude nový konkurz na Kmotra, Donovu pravou ruku. Šanci má kdokoliv. Všichni dostanou zdarma oběd, nápoj (pivo-limo), kávu, dárkový balíček Dona Vita. Všech 48 finalistů bude oceněno. Ceny za stylové oblečení. Zajímavé prize money ve výši cca 25.000 CZK.

Pro uchazeče ze Slovenska je rezervováno pár míst v sobotu před nedělním finálním rozhodnutím. Na ostatní volné dny je možné se hlásit libovolně.

Propozice, detaily akce a podání přihlášky ke slyšení najdete TADY. Ale pozor, není to tak úplně výlet, není zaručeno, že se odtud všichni dostanou zase ke svým rodinám. Vlastní ochranka žádoucí.

Výsledky z podujatia

Zatiaľ nie sú vložené žiadne výsledky

Bowlingové centrum

Bowling u Kmotra

Bowling u Kmotra

Táborská 406, Třebíč
info@bowling-trebic.cz
http://www.bowling-trebic.cz/
+420739222999

Dráhy: 8 (AMF lanes)
Skóring: