Brno CZE
o 40 dní

Kontaktná osoba:
Ivan Burian
+420602709496
info@probowling.cz

Prihlásiť ako::



Prihlásiť do:
voľné miesta: 4
začína: 06.07. 10:00
30 EUR Štartovné / - EUR Re-entry
voľné miesta: 3
začína: 06.07. 18:00
30 EUR Štartovné / 30 EUR Re-entry
voľné miesta: 7
začína: 07.07. 10:00
30 EUR Štartovné / 30 EUR Re-entry
voľné miesta: 11
začína: 07.07. 14:00
30 EUR Štartovné / 30 EUR Re-entry
voľné miesta: 23
začína: 07.07. 18:00
30 EUR Štartovné / 30 EUR Re-entry
voľné miesta: 18
začína: 09.07. 15:30
30 EUR Štartovné / 30 EUR Re-entry
voľné miesta: 24
začína: 09.07. 19:00
30 EUR Štartovné / 30 EUR Re-entry
voľné miesta: 13
začína: 10.07. 15:30
35 EUR Štartovné / 30 EUR Re-entry
voľné miesta: 28
začína: 10.07. 19:00
35 EUR Štartovné / 30 EUR Re-entry
voľné miesta: 23
začína: 11.07. 11:00
40 EUR Štartovné / 35 EUR Re-entry
voľné miesta: 37
začína: 11.07. 15:00
40 EUR Štartovné / 35 EUR Re-entry
voľné miesta: 25
začína: 11.07. 19:00
40 EUR Štartovné / 35 EUR Re-entry
voľné miesta: 29
začína: 12.07. 09:00
50 EUR Štartovné / 40 EUR Re-entry
voľné miesta: 15
začína: 12.07. 13:00
50 EUR Štartovné / 40 EUR Re-entry
voľné miesta: 4
začína: 12.07. 17:00
50 EUR Štartovné / 40 EUR Re-entry
voľné miesta: 27
začína: 12.07. 21:00
50 EUR Štartovné / 40 EUR Re-entry
voľné miesta: 9
začína: 13.07. 09:00
60 EUR Štartovné / 50 EUR Re-entry
voľné miesta: 4
začína: 13.07. 13:00
60 EUR Štartovné / 50 EUR Re-entry
voľné miesta: 4
začína: 13.07. 17:00
60 EUR Štartovné / 50 EUR Re-entry
voľné miesta: 31
začína: 13.07. 21:00
60 EUR Štartovné / 50 EUR Re-entry

Prihlásiť ako náhradník do:
voľné miesta: 4
začína: 06.07. 14:00
30 EUR Štartovné / 30 EUR Re-entry

Popis podujatia

Všechny srdečně zveme na první ročník turnaje 1st Motiv Bowling Brno Open 2019, který se bude konat ve dnech 6. - 14. července 2019 na nové herně Bowling Brno - https://www.bowlingbrno.cz/

Mimo finanční výhry bude v každé rundě probíhat losování o produkty Motiv.

---------------

We would like to invite all of you to first year of tournament 1st Motiv Bowling Brno Open 2019 which will be held from 6th to 14th of July 2019 in Bowling Brno - https://www.bowlingbrno.cz/

Except of financial prize there will be drawing of Motiv products in each squad.

 

 

Kolá

Meno Krajina
1 Ondrej Suran Surán Ondřej
2 Michal Richter Richter  Michal
3 Benjamin Kubalek Kubalek Benjamin
4 Walter Rieger Rieger Walter
5 Peter Špaček Špaček Peter
6 Peter Melkner Melkner Peter
7 Igor Veshchunov Veshchunov Igor
8 Luděk Hrnčíř Hrnčíř Luděk
9 Auke Broekhuizen Broekhuizen Auke
10 Kuldip Kuldip Yadav Kuldip Yadav Kuldip
11 David Lang Lang David
12 Pavel Roudný Roudný Pavel
13 Hana Roudná Roudná Hana
14 Andras Mago Magó András
15 Gabor Ficze Ficze Gábor
16 Lukáš Jakovec Jakovec Lukáš
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
Meno Krajina
1 Benjamin Kubalek Kubalek Benjamin
2 Božena Pankivová Pankivová Božena
3 Zbigniew Kosiec kosiec zbigniew
4 Alina Wojaczek Wojaczek Alina
5 Manolito Diego Diego Manolito
6 Peter Martin Martinkovič Peter
7 Iga Ryngwelska Ryngwelska Iga
8 Ronnel Valle Valle Ronnel
9 Santa Rita Lea Gonzales Gonzales Santa Rita Lea
10 Emmanuel Alarcon Alarcon Emmanuel
11 Elmer Nicolas Nicolas Elmer
12 David Lang Lang David
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
Meno Krajina
1 Ferenc Fürbusz Fürbusz Ferenc
2 Edit Fajt Fajt Edit
3 Vittorio Vaglia Vaglia Vittorio
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
Meno Krajina
1 Mauro Anastasi Anastasi Mauro
2 Benjamin Kubalek Kubalek Benjamin
3 Yiola Pastou Pastou  Yiola
4 Lucy Charezinska Charęzińska Lucy
5 Tomasz Krajewski Krajewski Tomasz
6 Daniel Grech Grech Daniel
7 Drąsius Kietis Kietis Drąsius
8 Aidas Borodinas Borodinas Aidas
9 Oleksandr Shcherbinin Shcherbinin  Oleksandr
10 Vitaliy Chen Chen Vitaliy
11 Donatas Lengvinas Lengvinas Donatas
12 Ruta Ryliskiene Ryliskiene Ruta
13 Viktor Albihn Albihn Viktor
14 Danil Pervukhin Pervukhin Danil
15 Mariana Meteksinova Meteksinova Mariana
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
Meno Krajina
1 Hanka Chládková Chládková Hanka
2 Iga Ryngwelska Ryngwelska Iga
3 Pascal Schütz Schütz Pascal
4 Ulrike Schütz Schütz Ulrike
5 Maksym Yaremchuk Yaremchuk Maksym
6 Eduard Stronskiy Stronskiy Eduard
7 Andrii Shovkun Shovkun Andrii
8 Janusz Pietraszek Pietraszek Janusz
9 Danil Pervukhin Pervukhin Danil
10 Daniel Johansson Johansson Daniel
11 Mariana Meteksinova Meteksinova Mariana
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
Meno Krajina
1 Hanka Chládková Chládková Hanka
2 Ondrej Suran Surán Ondřej
3 Jolanta Kontvainiene Kontvainiene Jolanta
4 Andrius Gasparavicius Gasparavicius Andrius
5 Yiola Pastou Pastou  Yiola
6 Patryk Preus Preus Patryk
7 Paweł Wierzbowski Wierzbowski Paweł
8 Tomasz Drzewiecki Drzewiecki Tomasz
9 Emi Polanisz Polanisz Emil
10 Patrick Stiel Stiel Patrick
11 IGOR GABER GABER IGOR
12 Timotej Kožík Kožík Timotej
13 Sass Tamás Tamás Sass
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
Meno Krajina
1 Yiola Pastou Pastou  Yiola
2 Jacek Kucinski Kucinski  Jacek
3 Bartłomiej Kachelski Kachelski Bartłomiej
4 Damian Majdecki Majdecki Damian
5 Maksym Yaremchuk Yaremchuk Maksym
6 Eduard Stronskiy Stronskiy Eduard
7 Vittorio Vaglia Vaglia Vittorio
8 Ruta Ryliskiene Ryliskiene Ruta
9 Mariana Meteksinova Meteksinova Mariana
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
# Meno Krajina Squad 01 Squad 02 Squad 03 Squad 04 Squad 05 Squad 06 Squad 07 Squad 08 Squad 09 Squad 10 Squad 11 Squad 12 Squad 13 Squad 14 Squad 15 Squad 16 Squad 17 Squad 18 Squad 19 Squad 20 Squad 21 Desperado Rezervácie
1 Petr Adamec Petr Adamec 2
2 Tamara Adler Tamara Adler 3
3 Emmanuel Alarcon Emmanuel  Alarcon 2
4 Noel Alarcon Noel Alarcon 2
5 Viktor Albihn Viktor Albihn 5
6 Mauro Anastasi Mauro Anastasi 4
7 Ksenia Apanyakina Ksenia Apanyakina 3
8 Juettner Arne Juettner Arne 2
9 Marián Augustin Marián Augustin 3
10 Luczek Bálint Luczek Bálint 1
11 Alex Basala Alex Basala 3
12 Winner BB Tournament1 Winner BB Tournament1 1
13 Winner BB Tournament2 Winner BB Tournament2 1
14 Winner BB Tournament3 Winner BB Tournament3 1
15 Winner BB Tournament4 Winner BB Tournament4 1
16 Aidas Borodinas Aidas Borodinas 4
17 Auke Broekhuizen Auke  Broekhuizen 3
18 František Brokeš František Brokeš 2
19 Anna Brokešová Anna Brokešová 2
20 Magdalena Bryłkowska Magdalena  Bryłkowska 4
21 Bartosz Bryłkowski Bartosz Bryłkowski 4
22 Rolandas Cebatoriunas Rolandas Cebatoriunas 3
23 Marta Černá Marta Černá 1
24 Pavel Černý Pavel  Černý 1
25 Lucy Charęzińska Lucy Charęzińska 5
26 Vitaliy Chen Vitaliy Chen 5
27 Vlastík Chládek Vlastík Chládek 2
28 Hanka Chládková Hanka Chládková 4
29 Grzegorz Cichowlas Grzegorz  Cichowlas 4
30 Aidas Daniunas Aidas Daniunas 3
31 Manolito Diego Manolito Diego 3
32 Laszlo Dienes Laszlo  Dienes 4
33 Tomasz Drzewiecki Tomasz Drzewiecki 3
34 Tiborc Egri Tiborc Egri 2
35 Edit Fajt Edit Fajt 3
36 Gábor Ficze Gábor Ficze 2
37 Roman Fürbacher Roman Fürbacher 2
38 Ferenc Fürbusz Ferenc Fürbusz 3
39 IGOR GABER IGOR GABER 4
40 Caitlin Gales Dicay Caitlin Gales Dicay 3
41 Megan Gales Dicay Megan Gales Dicay 3
42 Andrius Gasparavicius Andrius Gasparavicius 3
43 Philipp Gladigau Philipp Gladigau 2
44 Santa Rita Lea Gonzales Santa Rita Lea  Gonzales 2
45 Martin Görg Martin Görg 3
46 Valeriy Goryaynov Valeriy Goryaynov 4
47 Matúš Gožo Matúš  Gožo 3
48 Daniel Grech Daniel Grech 4
49 Ivonne Gross Ivonne Gross 3
50 Thomas Gross Thomas Gross 3
51 Daniel Grunda Daniel Grunda 1
52 Jiří Harašta Jiří Harašta 2
53 Sedeno Henry Sedeno  Henry 1
54 Zoltán Hevele Zoltán Hevele 2
55 Karel Hladík Karel Hladík 3
56 Rene Höflich Rene Höflich 3
57 Andrej Hoos Andrej Hoos 3
58 Petr Horáček Petr Horáček 2
59 Jan Hoschna Jan Hoschna 2
60 Luděk Hrnčíř Luděk Hrnčíř 1
61 Jiří Hromek Jiří Hromek 2
62 Šimon Hrušovský Šimon Hrušovský 1
63 Jyrki Hyytiäinen Jyrki Hyytiäinen 3
64 Kimmo Ihalainen Kimmo Ihalainen 4
65 Miroslav Irha Miroslav Irha 2
66 Lukáš Jakovec Lukáš Jakovec 2
67 Kateřina Janošcová Kateřina Janošcová 2
68 Miroslav Janošec Miroslav Janošec 1
69 Lukáš Jelínek Lukáš Jelínek 2
70 Daniel Johansson Daniel Johansson 3
71 Arnoldas Jurgelevičius Arnoldas  Jurgelevičius 2
72 Bartłomiej Kachelski Bartłomiej Kachelski 3
73 Drąsius Kietis Drąsius Kietis 4
74 Denis Kinc Denis Kinc 3
75 Adolf Klepáček Adolf Klepáček 1
76 Yvona Klepáček Mašková Yvona Klepáček Mašková 1
77 Pavel Konečný Pavel Konečný 2
78 Antonín König Antonín König 2
79 Miroslav Koník Miroslav Koník 1
80 Jolanta Kontvainiene Jolanta Kontvainiene 3
81 Dominik Koran Dominik Koran 5
82 Matej Košecký Matej Košecký 2
83 Zbigniew Kosiec Zbigniew Kosiec 2
84 Bohuslav Kostelecky Bohuslav  Kostelecky 3
85 Timotej Kožík Timotej Kožík 3
86 Tomasz Krajewski Tomasz Krajewski 5
87 Jiří Kratochvíl Jiří Kratochvíl 2
88 Martin Kříž Martin Kříž 2
89 Eliška Krummerová Eliška  Krummerová 2
90 Jarek Krzepkowsi Jarek Krzepkowsi 2
91 Jarek Krzepkowski Jarek Krzepkowski 2
92 Benjamin Kubalek Benjamin Kubalek 4
93 Jacek Kucinski Jacek  Kucinski 3
94 Kata Kuhne Kata Kuhne 4
95 Kuldip Yadav Kuldip Kuldip Yadav Kuldip 1
96 Kuldip Kuldip Yadav Kuldip Kuldip Yadav 5
97 Oto Kunc Oto Kunc 1
98 Tomáš Kunc Tomáš Kunc 1
99 David Lang David  Lang