Liga Základných škôl 2018/2019

Poradie tímov
po: 7. kolo

Pozícia Tím Víťazstvá Remízy Prehry Počet zápasov Zhodené kolky Body
1 ZŠ s MŠ Dostojevského "A" 35 0 0 35 13515 70.0
2 ZŠ s MŠ Francisciho "A" 23 0 11 34 10266 46.0
3 ZŠ s MŠ Komenského 18 0 17 35 8651 36.0
4 ZŠ s MŠ Jarná 12 0 23 35 8724 24.0
5 ZŠ s MŠ Francisciho "B" 12 0 22 34 7761 24.0
6 ZŠ s MŠ Dostojevského "B" 4 0 31 35 7658 8.0

Poradie jednotlivcov
po: 7. kolo

Pozícia Meno Družstvo Odohrané hry Priemer
1 Martina Sekeráková ZŠ s MŠ Dostojevského "A" 1 142.00
2 Nela Luptáková ZŠ s MŠ Dostojevského "A" 34 128.91
3 Simon Svoboda ZŠ s MŠ Komenského 14 120.07
4 Juliana Kašpráková ZŠ s MŠ Dostojevského "A" 30 119.43
5 Liliana Holotová ZŠ s MŠ Dostojevského "A" 35 119.17
6 Bruno Zastko ZŠ s MŠ Francisciho "A" 34 110.18
7 Martin Diabelko ZŠ s MŠ Francisciho "A" 21 102.86
8 Matúš Liška ZŠ s MŠ Jarná 8 101.63
9 Robert Bendík ZŠ s MŠ Komenského 17 101.35
10 Duc Duy Nguyen ZŠ s MŠ Francisciho "A" 33 100.15
11 David Katona ZŠ s MŠ Jarná 1 98.00
12 Gabriel Gocze ZŠ s MŠ Komenského 13 96.69
13 Adriana Hadbavna ZŠ s MŠ Francisciho "B" 23 94.70
14 Noel Šimko ZŠ s MŠ Jarná 14 88.79
15 Patrik Tropp ZŠ s MŠ Dostojevského "B" 13 86.23
16 Peter Ďuriš ZŠ s MŠ Komenského 17 84.76
17 Alex Líška ZŠ s MŠ Jarná 3 84.33
18 Boris Detriech ZŠ s MŠ Jarná 15 83.27
19 Gabriela Petrilaková ZŠ s MŠ Jarná 19 82.05
20 Andrej Chalanyi ZŠ s MŠ Dostojevského "B" 16 81.25
21 Paťo Filičko ZŠ s MŠ Jarná 12 80.25
22 Adam Lukasz ZŠ s MŠ Komenského 13 79.92
23 Daniel Mišaga ZŠ s MŠ Francisciho "B" 4 79.25
24 Tatiana Červeňáková ZŠ s MŠ Dostojevského "A" 5 79.20
25 Marko Kaňa ZŠ s MŠ Dostojevského "B" 17 76.24
26 Tomáš Strojný ZŠ s MŠ Francisciho "A" 8 75.38
27 Daniel Mišaga ZŠ s MŠ Francisciho "A" 6 75.33
28 Radka Kašpráková ZŠ s MŠ Dostojevského "B" 9 75.22
29 Laura Uršitzová ZŠ s MŠ Jarná 18 75.00
30 Patrik Zuštiak ZŠ s MŠ Francisciho "B" 19 74.74
31 Šimon Dominik ZŠ s MŠ Francisciho "B" 21 74.19
32 Martin Sabo ZŠ s MŠ Dostojevského "B" 13 71.31
33 Samuel Gebrlín ZŠ s MŠ Komenského 5 71.00
34 Marko Gápa ZŠ s MŠ Komenského 11 70.55
35 Jakub Ilavský ZŠ s MŠ Jarná 3 66.33
36 Denis Chalachan ZŠ s MŠ Jarná 11 63.73
37 Sára Zadražilová ZŠ s MŠ Komenského 6 63.17
38 Sebastián Urban ZŠ s MŠ Francisciho "B" 14 62.36
39 Samuel Džurný ZŠ s MŠ Francisciho "B" 19 61.63
40 Daniela Jakubišinova ZŠ s MŠ Dostojevského "B" 9 61.22
41 Adela Heržáková ZŠ s MŠ Dostojevského "B" 7 60.71
42 Samuel Hyroš ZŠ s MŠ Dostojevského "B" 21 55.29
43 Veronika Koterbová ZŠ s MŠ Francisciho "B" 1 52.00
44 null null ZŠ s MŠ Komenského 9 0.00

league.stats