Liga Stredných škôl 2019/2020

Poradie tímov
po: 7. kolo

Pozícia Tím Víťazstvá Remízy Prehry Počet zápasov Zhodené kolky Body
1 Obchodná akadémia Poprad 25 0 8 33 12082 114.0
2 SŠPG Dominika Tatarku 24 0 9 33 11564 111.0
3 Stredná zdravotnícka škola 20 0 13 33 11370 103.0
4 SOŠ Elektrotechnická Poprad 21 0 12 33 10469 101.0
5 SOŠ Technická Poprad 4 0 29 33 9181 35.0
6 Stredná odborná škola polytechnická 5 0 28 33 8825 31.0

Poradie jednotlivcov
po: 7. kolo

Pozícia Meno Družstvo Odohrané hry Priemer
1 Gabriel Gocze Obchodná akadémia Poprad 6 146.00
2 Jozef Špak SOŠ Elektrotechnická Poprad 11 129.36
3 Erik Nemergut SOŠ Elektrotechnická Poprad 14 124.93
4 Patrícia Bukovinská Stredná zdravotnícka škola 22 121.77
5 Roman Paraňa Obchodná akadémia Poprad 8 120.50
6 Ondrej Pramuka SOŠ Elektrotechnická Poprad 17 119.76
7 Martin Temkovič Obchodná akadémia Poprad 22 119.05
8 Zuzana Maškulková SŠPG Dominika Tatarku 16 118.75
9 Kristína Jakubišinová SŠPG Dominika Tatarku 21 118.67
10 Zuzana Precáková SŠPG Dominika Tatarku 9 116.89
11 Richard Bobko Stredná odborná škola polytechnická 12 116.50
12 Samuel Javorský SŠPG Dominika Tatarku 14 116.07
13 Kristína Lukáčová Obchodná akadémia Poprad 25 116.00
14 Sabina Topoľská Stredná zdravotnícka škola 22 115.14
15 Dušan Klembara SOŠ Elektrotechnická Poprad 20 115.10
16 Karin Kosturakova Obchodná akadémia Poprad 26 114.92
17 Lukáš Hamborský SOŠ Technická Poprad 4 113.00
18 Martin Diabelko Obchodná akadémia Poprad 7 112.29
19 Nikolas Gontkovic Stredná zdravotnícka škola 16 111.56
20 Tomáš Schuster SŠPG Dominika Tatarku 11 110.45
21 Jakub Nemergut SOŠ Elektrotechnická Poprad 13 110.23
22 Patrik Baláži Obchodná akadémia Poprad 4 110.00
23 Julia Legutková Stredná zdravotnícka škola 21 107.43
24 Sebastian Haduch SOŠ Elektrotechnická Poprad 11 103.73
25 Peter Dmánik SŠPG Dominika Tatarku 13 103.62
26 Denis Balog SOŠ Technická Poprad 22 102.55
27 Dean Molčany Obchodná akadémia Poprad 1 101.00
28 Radoslava Troppova Stredná zdravotnícka škola 1 98.00
29 Laura Azzam SŠPG Dominika Tatarku 11 96.91
30 Matej Šlachtič SOŠ Elektrotechnická Poprad 4 96.25
31 Tomáš Pačaj Stredná odborná škola polytechnická 14 95.07
32 Alexander Hrbček Stredná odborná škola polytechnická 9 94.78
33 Ema Čambalová SŠPG Dominika Tatarku 4 94.75
34 Jakub Kyšela SOŠ Technická Poprad 23 94.17
35 Cyril Žemba SOŠ Technická Poprad 15 93.53
36 Tomáš Gašparovič SOŠ Technická Poprad 11 89.27
37 Stanislav Hámor Stredná odborná škola polytechnická 25 87.64
38 Stanislava Lihoňova Stredná zdravotnícka škola 11 85.82
39 Eliáš Mitra Stredná odborná škola polytechnická 8 84.25
40 Ján Vanečko Stredná zdravotnícka škola 2 81.50
41 Maroš Vorek SOŠ Technická Poprad 24 80.08
42 Adam Kočiš Stredná zdravotnícka škola 3 76.33
43 Lívia Dlugošová Stredná odborná škola polytechnická 26 73.12
44 Sabína Chovanová Stredná zdravotnícka škola 1 59.00
45 Natália Saturyová Stredná odborná škola polytechnická 5 50.60

league.stats