Liga Stredných škôl 2018/2019

Poradie tímov
po: 9. kolo

Pozícia Tím Víťazstvá Remízy Prehry Počet zápasov Zhodené kolky Body
1 Obchodná Akadémia Poprad 35 0 10 45 16149 70.0
2 Stredná Zdravotná Škola 25 0 20 45 15214 50.0
3 SOŠ Elektrotechnická Matejovce 25 0 20 45 13975 50.0
4 Stredná odborná škola Polytechnická 19 0 26 45 14898 38.0
5 SŠPGDT Dominika Tatarku "A" 19 0 26 45 14627 38.0
6 SŠPGDT Dominika Tatarku "B" 12 0 33 45 13602 24.0

Poradie jednotlivcov
po: 9. kolo

Pozícia Meno Družstvo Odohrané hry Priemer
1 Adam Černický SŠPGDT Dominika Tatarku "A" 15 140.87
2 Dominik Mýtnik Stredná odborná škola Polytechnická 29 140.34
3 Timotej Skokan SOŠ Elektrotechnická Matejovce 22 137.77
4 Karin Fuzerová Stredná Zdravotná Škola 35 128.91
5 Jozef Špak SOŠ Elektrotechnická Matejovce 17 127.29
6 Norbert Krajňák Obchodná Akadémia Poprad 17 125.59
7 Roman Paraňa Obchodná Akadémia Poprad 28 124.32
8 Adam Dikant Obchodná Akadémia Poprad 9 123.67
9 Kristína Lukáčová Obchodná Akadémia Poprad 28 122.93
10 Karin Kosturakova Obchodná Akadémia Poprad 11 117.00
11 Jakub Nemergut SOŠ Elektrotechnická Matejovce 16 115.88
12 Richard Bobko Stredná odborná škola Polytechnická 12 115.00
13 Patrícia Bukovinská Stredná Zdravotná Škola 28 113.82
14 Erik Nemergut SOŠ Elektrotechnická Matejovce 24 112.08
15 Sebastián Lesný SŠPGDT Dominika Tatarku "B" 25 110.44
16 Kristína Jakubišinová SŠPGDT Dominika Tatarku "A" 29 109.76
17 Katarína Kubíková Stredná odborná škola Polytechnická 25 108.60
18 Márius Stoklas Obchodná Akadémia Poprad 13 107.00
19 Robert Hudák Obchodná Akadémia Poprad 11 106.64
20 Sebastian Haduch SOŠ Elektrotechnická Matejovce 8 106.25
21 Ema Čambalová SŠPGDT Dominika Tatarku "B" 30 105.60
22 Samuel Javorský SŠPGDT Dominika Tatarku "A" 24 105.33
23 Michal Irha Stredná odborná škola Polytechnická 4 104.75
24 Nikola Bukovinová Stredná odborná škola Polytechnická 24 103.25
25 Ondrej Pramuka SOŠ Elektrotechnická Matejovce 20 103.15
26 Zuzana Maškulková SŠPGDT Dominika Tatarku "A" 21 102.81
27 Matúš Vaverčák SŠPGDT Dominika Tatarku "B" 21 102.71
28 Dušan Klembara SOŠ Elektrotechnická Matejovce 13 101.77
29 Olívia Mudráková Obchodná Akadémia Poprad 15 99.93
30 Julia Legutková Stredná Zdravotná Škola 36 99.03
31 Patrik Baláži Obchodná Akadémia Poprad 2 98.00
32 Filip Jančík SŠPGDT Dominika Tatarku "B" 17 96.29
33 Igor Bajtoš SŠPGDT Dominika Tatarku "A" 5 95.60
34 Zuzana Precáková SŠPGDT Dominika Tatarku "A" 20 94.45
35 Laura Azzam SŠPGDT Dominika Tatarku "A" 11 91.91
36 Nikolas Gontkovic Stredná Zdravotná Škola 16 89.25
37 Viktoria Imrichová Stredná odborná škola Polytechnická 24 88.63
38 Rasislav Peteček SŠPGDT Dominika Tatarku "B" 13 88.08
39 Pavlína Čopakova Stredná Zdravotná Škola 7 86.71
40 Roman Majerniček Stredná Zdravotná Škola 10 85.60
41 Kristína Hriňová Stredná odborná škola Polytechnická 13 85.31
42 Laura Šulanová SŠPGDT Dominika Tatarku "B" 21 81.24
43 Jozef Švagerko SŠPGDT Dominika Tatarku "B" 8 77.50
44 Ján Bukovina Stredná Zdravotná Škola 3 70.33
45 Katarína Kušniráková SŠPGDT Dominika Tatarku "A" 2 68.00
46 Lucia Cvanigová SŠPGDT Dominika Tatarku "A" 8 50.25
47 null null Stredná odborná škola Polytechnická 4 0.00
48 null null SOŠ Elektrotechnická Matejovce 14 0.00

league.stats