Liga Stredných škôl 2018/2019

Poradie tímov
po: 3. kolo

Pozícia Tím Víťazstvá Remízy Prehry Počet zápasov Zhodené kolky Body
1 SOŠ Elektrotechnická Matejovce 11 0 4 15 5260 22.0
2 Obchodná Akadémia Poprad 11 0 4 15 5183 22.0
3 Stredná Zdravotná Škola 7 0 8 15 4656 14.0
4 SŠPGDT Dominika Tatarku "A" 7 0 8 15 4433 14.0
5 Stredná odborná škola Polytechnická 5 0 10 15 4812 10.0
6 SŠPGDT Dominika Tatarku "B" 4 0 11 15 4454 8.0

Poradie jednotlivcov
po: 3. kolo

Pozícia Meno Družstvo Odohrané hry Priemer
1 Dominik Mýtnik Stredná odborná škola Polytechnická 13 145.00
2 Timotej Skokan SOŠ Elektrotechnická Matejovce 10 131.40
3 Adam Černický SŠPGDT Dominika Tatarku "A" 7 131.00
4 Jozef Špak SOŠ Elektrotechnická Matejovce 12 128.92
5 Kristína Lukáčová Obchodná Akadémia Poprad 4 128.50
6 Roman Paraňa Obchodná Akadémia Poprad 10 125.80
7 Norbert Krajňák Obchodná Akadémia Poprad 3 125.00
8 Karin Fuzerová Stredná Zdravotná Škola 10 124.90
9 Adam Dikant Obchodná Akadémia Poprad 5 118.60
10 Patrícia Bukovinská Stredná Zdravotná Škola 10 111.70
11 Sebastián Lesný SŠPGDT Dominika Tatarku "B" 5 110.40
12 Robert Hudák Obchodná Akadémia Poprad 6 109.17
13 Jakub Nemergut SOŠ Elektrotechnická Matejovce 5 108.40
14 Ema Čambalová SŠPGDT Dominika Tatarku "B" 9 105.00
15 Ondrej Pramuka SOŠ Elektrotechnická Matejovce 8 104.38
16 Olívia Mudráková Obchodná Akadémia Poprad 7 104.29
17 Samuel Javorský SŠPGDT Dominika Tatarku "A" 11 104.18
18 Matúš Vaverčák SŠPGDT Dominika Tatarku "B" 9 102.33
19 Erik Nemergut SOŠ Elektrotechnická Matejovce 10 102.20
20 Nikola Bukovinová Stredná odborná škola Polytechnická 9 98.22
21 Patrik Baláži Obchodná Akadémia Poprad 2 98.00
22 Katarína Kubíková Stredná odborná škola Polytechnická 10 97.30
23 Igor Bajtoš SŠPGDT Dominika Tatarku "A" 5 95.60
24 Kristína Jakubišinová SŠPGDT Dominika Tatarku "A" 4 95.00
25 Karin Kosturakova Obchodná Akadémia Poprad 2 95.00
26 Márius Stoklas Obchodná Akadémia Poprad 6 94.67
27 Filip Jančík SŠPGDT Dominika Tatarku "B" 5 94.60
28 Zuzana Maškulková SŠPGDT Dominika Tatarku "A" 5 91.80
29 Laura Šulanová SŠPGDT Dominika Tatarku "B" 7 87.86
30 Zuzana Precáková SŠPGDT Dominika Tatarku "A" 4 87.00
31 Julia Legutková Stredná Zdravotná Škola 9 85.78
32 Jozef Švagerko SŠPGDT Dominika Tatarku "B" 6 83.50
33 Ján Bukovina Stredná Zdravotná Škola 2 80.50
34 Pavlína Čopakova Stredná Zdravotná Škola 6 80.00
35 Nikolas Gontkovic Stredná Zdravotná Škola 5 80.00
36 Rasislav Peteček SŠPGDT Dominika Tatarku "B" 4 79.75
37 Viktoria Imrichová Stredná odborná škola Polytechnická 8 70.88
38 Laura Azzam SŠPGDT Dominika Tatarku "A" 4 70.75
39 Kristína Hriňová Stredná odborná škola Polytechnická 4 69.25
40 Roman Majerniček Stredná Zdravotná Škola 3 65.67
41 Michal Irha Stredná odborná škola Polytechnická 1 58.00
42 Lucia Cvanigová SŠPGDT Dominika Tatarku "A" 5 49.20

league.stats