Sopron HUN
5 days from now

Contact person of event:
Skobrics Zoltán
309971527
skobrics.zoltan@gmail.com

Entry form:



Choose squads:
Free places: 7
Will start at: 29.02. 12:00
9000 HUF Entry fee
Free places: 1
Will start at: 29.02. 15:00
9000 HUF Entry fee / 8000 HUF Re-entry fee

Description

A 2024 évi magyar ranglista verseny első állomása Sopronban.A verseny kettő kategoriában kerül megrendezésre(A kat.igazolt, és B kat.nem igazolt) külön döntővel és külön díjazással.

Event links

Squad list

Name Country
1 Skobrics Zoltán Zoltán Skobrics
2 Róbert Baranyai Baranyai Róbert
3 Krisztina Pitkó Pitkó  Krisztina
4
5
6
7
8
9
10
# Name Country 1. selejtező 2. selejtező 3. selejtező 4. selejtező 5. selejtező 6. selejtező 6/b selejtező 7.selejtező 8.selejtező 9. selejtező Spots
1 Kubinszki Ádám Kubinszki Ádám 1
2 Kmetty Ágoston Kmetty Ágoston 1
3 Ábrók Andrea Ábrók Andrea 2
4 Plénárdné Andrea Plénárdné Andrea 1
5 Róbert Baranyai Róbert Baranyai 2
6 Szilvia Benedek Szilvia Benedek 1
7 Gyorgy Bódis Gyorgy Bódis 3
8 Áron Bolla Áron Bolla 1
9 Vilmos Burjan Vilmos Burjan 2
10 Zsolt Csintó Zsolt Csintó 1
11 Gábor Czap Gábor Czap 1
12 Stachura Dávid Stachura  Dávid 1
13 Tiborc Egri Tiborc Egri 2
14 Edit Fajt Edit Fajt 2
15 Luminita Farkas-Bucin Luminita Farkas-Bucin 2
16 Réka Flieg Réka  Flieg 1
17 Ferenc Fürbusz Ferenc Fürbusz 2
18 Schnitta Gábor Gábor Schnitta Gábor Gábor 1
19 Fekete György Fekete  György 1
20 Péter Hamburger Péter Hamburger 2
21 Zoltán Hevele Zoltán Hevele 1
22 Horváth Tamás Horváth Horváth Tamás Horváth 1
23 László Hunyadi László Hunyadi 2
24 Tibor Huszár Tibor Huszár 2
25 Ragoncza Imre Ragoncza  Imre 1
26 Vetek Istvan Vetek Istvan 1
27 József József József József 1
28 Gábor Juhász Gábor Gábor Juhász Gábor 1
29 Tamas Kakas Tamas Kakas 1
30 Nándor Kerényi Nándor Kerényi 1
31 Krisztián Lacsek Krisztián Lacsek 1
32 Dr.Vidákovics László Dr.Vidákovics László 1
33 Meszlényi László Meszlényi László 1
34 József Maráczi József Maráczi 1
35 Csaba Mészáros Csaba Mészáros 1
36 Pete Mihály Pete Mihály 1
37 Dr. Tóth Miklós Dr. Tóth Miklós 1
38 Ifj. Tóth Miklós Ifj. Tóth  Miklós 2
39 Horváth Nándor Horváth Nándor 1
40 Mosonyi Norbert Norbert Mosonyi Norbert Norbert 1
41 Tamás Perczel Tamás Perczel 1
42 Császár Péter Császár Péter 1
43 Erich Pisarski Erich Pisarski 1
44 Krisztina Pitkó Krisztina  Pitkó 1
45 Roland Plénárd Roland Plénárd 1
46 Attila Pletyák Attila Pletyák 1
47 Szabolcs Pojbics Szabolcs  Pojbics 2
48 Robert Popele Robert Popele 1
49 László Pummer László Pummer 1
50 Bálint Radics Bálint  Radics 1
51 Zsolt Radvánszki Zsolt Radvánszki 1
52 Pálinkás Roland Roland Pálinkás Roland Roland 1
53 Simon Ròbert Sir Simon Ròbert Sir 2
54 Zoltán Skobrics Zoltán  Skobrics 1
55 Adrián Sobor Adrián  Sobor 1
56 1 Sopron 1 Sopron 1
57 2 Sopron 2 Sopron 1
58 3 Sopron 3 Sopron 1
59 Miklós Szabó Miklós Szabó 1
60 Szilvia Szabó Szilvia  Szabó 1
61 Tamás Szabó Tamás Szabó 1
62 Szilárd Szakál Szilárd Szakál 2
63 László Szolnoki László Szolnoki 1
64 Sass Tamás Sass Tamás 1
65 Szabó Tamás Szabó  Tamás 1
66 István Tarnawa 1
67 Egri Tiborc Egri Tiborc 1
68 Gyula Tokaj Gyula Tokaj 2
69 Tibor Tolnai Tibor Tolnai 2
70 János Tóth János Tóth 1
71 Mária Tóth Mária Tóth 2
72 Gábor Zámbó Gábor Zámbó 1
73 Skobrics Zoltán Skobrics Zoltán 1
74 Viktor Zsolnai Viktor Zsolnai 1

Results in event

Bowling center

All Star's Bowling Club

All Star's Bowling Club

Lackner Kristóf ut.48., 9400 Sopron
bowlingsopron@upcmail.hu
http://www.allstarbowling.hu

Skobrics Zoltán
Center lanes: 4 ( lanes)
Center scoring: