Brno CZE
25 weeks ago

Contact person of event:
Ivan Burian
602709496
info@probowling.cz

Entry form:



Choose squads:
Free places: 32
Will start at: 20.08. 10:00
600 CZK Entry fee / 500 CZK Re-entry fee
Free places: 39
Will start at: 17.09. 10:00
600 CZK Entry fee / 500 CZK Re-entry fee
Free places: 39
Will start at: 22.10. 10:00
600 CZK Entry fee / 500 CZK Re-entry fee
Free places: 39
Will start at: 26.11. 10:00
600 CZK Entry fee / 500 CZK Re-entry fee

Description

ProBowling Hustopeče z.s. Vás srdečně zve na Motiv Tour 2022. Jedná se o 2. ročník turnajové série s 9 hracími dny během celého roku. Více informací naleznete v přiložených propozicích.

Zvýhodněné startovné pro juniory - 400 CZK

Pozor změna! Od 2. hracího dne (tj. 12.3.2022) do konce celé série bude vypsána vždy pouze jedna runda od 10:00 pro 50 hráčů.


Attention! From 2nd play day (12.3.2022) till end of the whole serie will be open only one qualification squad per game day starting at 10:00 and there will be 50 spots.
 

19. únor - Mazání: Titanium
Výsledky - kvalifikace | semifinále | finále | finále junioři

12. březen - Mazání: Winding Road (platí i pro předehrávku 10.3.)
Výsledky - předehrávka | sobotní runda | semifinále | finále | finále junioři | průběžné pořadí po 2.HD

16. duben - Mazání: Abbey Road
Výsledky - kvalifikace | semifinále | finále | finále junioři | průběžné pořadí po 3.HD

14. květen - Mazání: Winding Road
Výsledky - kvalifikace | semifinále | finále | finále junioři | průběžné pořadí po 4.HD

18. červen - Mazání: Kansas Medium
Výsledky - kvalifikace | semifinále | finále | finále junioři | průběžné pořadí po 5.HD

20. srpen - Mazání: Beaten Path
Výsledky - kvalifikace | semifinále | finále | finále junioři | průběžné pořadí po 6.HD

 

UPOZORNĚNÍ! Došlo ke změně data říjnového a listopadového hracího dne! Budeme hrát nově 22.10. a 26.11.

Squad list

Name Country
1 Radovan Uher Uher Radovan
2 Zdeněk Minář Minář Zdeněk
3 David Barak Barak  David
4 Lucie Hrazdírová Hrazdírová Lucie
5 Jan Hrazdíra Hrazdíra Jan
6 Jaroslav Uher Uher Jaroslav
7 Jaroslav Zapletal Zapletal Jaroslav
8 Jakub Vlachovič Vlachovič Jakub
9 Martin Haxa Haxa Martin
10 Adam Haxa Haxa Adam
11 Karel Brandejský Brandejsky Karel
12 Jaroslav Pařízek Pařízek Jaroslav
13 Matyáš Čuřík Čuřík Matyáš
14 Šimon Komárek Komárek Šimon
15 Jiřina Zapletalová Zapletalová Jiřina
16 Stanislav Velek Velek Stanislav
17 Dan Charvat Charvat Dan
18 Marek Škrabal Škrabal Marek
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
Name Country
1 Radovan Uher Uher Radovan
2 Zdeněk Minář Minář Zdeněk
3 David Barak Barak  David
4 Lucie Hrazdírová Hrazdírová Lucie
5 Jan Hrazdíra Hrazdíra Jan
6 Jaroslav Uher Uher Jaroslav
7 Jaroslav Zapletal Zapletal Jaroslav
8 Jakub Vlachovič Vlachovič Jakub
9 Karel Brandejský Brandejsky Karel
10 Šimon Komárek Komárek Šimon
11 Dan Charvat Charvat Dan
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
Name Country
1 Radovan Uher Uher Radovan
2 Zdeněk Minář Minář Zdeněk
3 David Barak Barak  David
4 Lucie Hrazdírová Hrazdírová Lucie
5 Jan Hrazdíra Hrazdíra Jan
6 Jaroslav Uher Uher Jaroslav
7 Jaroslav Zapletal Zapletal Jaroslav
8 Jakub Vlachovič Vlachovič Jakub
9 Karel Brandejský Brandejsky Karel
10 Šimon Komárek Komárek Šimon
11 Dan Charvat Charvat Dan
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
Name Country
1 Radovan Uher Uher Radovan
2 Zdeněk Minář Minář Zdeněk
3 David Barak Barak  David
4 Lucie Hrazdírová Hrazdírová Lucie
5 Jan Hrazdíra Hrazdíra Jan
6 Jaroslav Uher Uher Jaroslav
7 Jaroslav Zapletal Zapletal Jaroslav
8 Jakub Vlachovič Vlachovič Jakub
9 Karel Brandejský Brandejsky Karel
10 Šimon Komárek Komárek Šimon
11 Dan Charvat Charvat Dan
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
# Name Country 20. srpen 2022 / August 17. září 2022 / September 22. říjen 2022 / October 26. listopad 2022 / November Spots
1 Petr Adamec Petr Adamec 1
2 Alena Balejová Alena Balejová 1
3 David Barak David  Barak 8
4 Karel Brandejsky Karel Brandejsky 9
5 František Brokeš František Brokeš 2
6 Anna Brokešová Anna Brokešová 2
7 Annabel Brokešová Annabel Brokešová 2
8 Viktorie Brokešová Viktorie Brokešová 1
9 Dan Charvat Dan Charvat 4
10 Vít Čonka Čonka Vít Čonka Čonka 1
11 Matyáš Čuřík Matyáš Čuřík 5
12 Jiří Harašta Jiří Harašta 2
13 Jirka Harašta Jirka Harašta 1
14 Jakub Hasoň Jakub  Hasoň 3
15 Jiří Hasoň Jiří Hasoň 2
16 Timon Havelka Timon Havelka 5
17 Adam Haxa Adam Haxa 5
18 Martin Haxa Martin Haxa 6
19 Samuel Horák Samuel  Horák 1
20 Jan Hoschna Jan Hoschna 1
21 Jan Hrazdíra Jan Hrazdíra 9
22 Lucie Hrazdírová Lucie Hrazdírová 9
23 Kateřina Janošcová Kateřina Janošcová 2
24 Miroslav Janošec Ml. Miroslav Janošec Ml. 1
25 Roman Karlík Roman Karlík 1
26 Šimon Komárek Šimon Komárek 11
27 Pavel Konečný Pavel Konečný 2
28 Ondřej Kotrla Kotrla Ondřej Kotrla Kotrla 4
29 Jarmila Krejčí st. Jarmila Krejčí st. 1
30 Martin Kriz Martin  Kriz 1
31 Serhii Kryvenkyi Serhii Kryvenkyi 1
32 Adéla Meluzínová Adéla Meluzínová 2
33 Zdeněk Minář Zdeněk  Minář 7
34 Táňa Navrátilová Táňa Navrátilová 1
35 Jaroslav Pařízek Jaroslav Pařízek 3
36 Vasyl Reblian Vasyl Reblian 1
37 Ota Riebel Ota Riebel 1
38 Jakub Sedláček Jakub Sedláček 3
39 Marek Škrabal Marek Škrabal 2
40 Jakub Šlégr Jakub  Šlégr 1
41 Jakub Stojanov Jakub Stojanov 5
42 Sabina Tenorová Sabina  Tenorová 3
43 Jaroslav Uher Jaroslav Uher 9
44 Radovan Uher Radovan Uher 8
45 Stanislav Velek Stanislav Velek 3
46 Adéla Vítková Adéla Vítková 2
47 Jakub Vlachovič Jakub Vlachovič 6
48 Jaroslav Zapletal Jaroslav Zapletal 9
49 Jiřina Zapletalová Jiřina Zapletalová 4

Results in event

Bowling center

Bowling Brno

Bowling Brno

Líšeňská 4515/80, Brno




Center lanes: 20 (AMF lanes)
Center scoring: AMF