Brno CZE
8 days from now

Contact person of event:
Ivan Burian
+420 602 709 496
info@probowling.cz

Entry form:



Choose squads:
Free places: 30
Will start at: 09.08. 19:00
700 CZK Entry fee
Free places: 25
Will start at: 11.08. 15:30
700 CZK Entry fee / 700 CZK Re-entry fee
Free places: 24
Will start at: 11.08. 19:00
700 CZK Entry fee / 700 CZK Re-entry fee
Free places: 15
Will start at: 12.08. 15:30
700 CZK Entry fee / 700 CZK Re-entry fee
Free places: 21
Will start at: 12.08. 19:00
700 CZK Entry fee / 700 CZK Re-entry fee
Free places: 19
Will start at: 13.08. 13:00
800 CZK Entry fee / 800 CZK Re-entry fee
Free places: 24
Will start at: 13.08. 16:30
800 CZK Entry fee / 800 CZK Re-entry fee
Free places: 25
Will start at: 13.08. 20:00
800 CZK Entry fee / 800 CZK Re-entry fee
Free places: 25
Will start at: 14.08. 09:00
1000 CZK Entry fee / 1000 CZK Re-entry fee

Description

Sportovní klub ProBowling zve bowlingové hráče na turnaj pro všechny věkové kategorie v termínu 9.8.-14.8.2021 na hernu Bowling Brno. Kromě ocenění za celkové pořadí, oceníme i 3 nejlepší ženy a 3 nejlepší seniory 50+. Pro juniory do 15 let včetně bude finále o atraktivní věcné ceny.

Mazání pro letošní ročník - https://bit.ly/2013RENO


ProBowling Team Ivan, Eva a Barbora

Squad list

Name Country
1 Jaroslav Uher Uher Jaroslav
2 Alexander Rauscher Rauscher Alexander
3 Dominik Koran Koran Dominik
4 Jacqueline Höflich Höflich Jacqueline
5 Tina Höflich Höflich Tina
6 René Höflich Höflich Rene
7 Martin Kriz Kříž Martin
8 Ondřej Surán Surán Ondřej
9 David Barak Barak  David
10 Matěj Vojkovský Vojkovsky Matej
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
Name Country
1 Ondřej Kotrla Kotrla Ondřej
2 KATA KÜHNE Kuhne Kata
3 Peter Špaček Špaček Peter
4 Lukas Špaček Špaček Lukáš
5 Peter Melkner Melkner Peter
6 Lenka Šulková Šulková Lenka
7 Andrej Hoos Hoos Andrej
8 Kristína Vlkovičová Vlkovičová Kristína
9 Vladimír Mrázik Mrázik Vladimír
10 Nathalie Bojdová Bojdová Nathalie
11 Vladimir DANKO DANKO Vladimir
12 Wolfgang HEYER Heyer Wolfgang
13 Sabina Tenorová Tenorová Sabina
14 Lucie Hrazdírová Hrazdírová Lucie
15 Jan Hrazdíra Hrazdíra Jan
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
Name Country
1 Jakub Stojanov Stojanov Jakub
2 Jaroslav Uher Uher Jaroslav
3 Grzegorz Czarnik Czarnik Grzegorz
4 Peter Špaček Špaček Peter
5 Lukas Špaček Špaček Lukáš
6 Peter Melkner Melkner Peter
7 Lenka Šulková Šulková Lenka
8 Andrej Hoos Hoos Andrej
9 Kristína Vlkovičová Vlkovičová Kristína
10 Vladimír Mrázik Mrázik Vladimír
11 Martin Kriz Kříž Martin
12 Ondřej Surán Surán Ondřej
13 David Barak Barak  David
14 Vladimir DANKO DANKO Vladimir
15 Wolfgang HEYER Heyer Wolfgang
16 Radovan Uher Uher Radovan
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
Name Country
1 Zoltán Skobrics Skobrics Zoltán
2 Jakub Vlachovič Vlachovič Jakub
3 Kateřina Janošcová Janošcová Kateřina
4 Andras Magó Magó András
5 Gabor Ficze Ficze Gabor
6 Jakub Stojanov Stojanov Jakub
7 Marek Škrabal Škrabal Marek
8 Daniel Jánoš Jánoš Daniel
9 Matěj Vojkovský Vojkovsky Matej
10 František Trnka Trnka  František
11 Eric Schultz Schultz Eric
12 AJ Schultz Schultz AJ
13 Veronika Pátková Pátková Veronika
14 Karl Serloth Serloth Karl
15 Erich Waser Waser Erich
16 Petra Sougfalli Sougfalli Petra
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
Name Country
1 David Barak Barak  David
2 Tamara Adler Adler Tamara
3 Marek Škrabal Škrabal Marek
4 Jakub Vlachovič Vlachovič Jakub
5 Bartosz Sowiński Sowiński Bartosz
6 Przemysław Sowiński Sowiński Przemysław
7 Dawid Kantyka Kantyka  Dawid
8 Ladislav Ujfaluši Ujfalusi Ladislav
9 František Trnka Trnka  František
10 Caitlin Gales Dicay Gales Dicay Caitlin
11 Megan Gales Dicay Dicay Megan Gales
12 Veronika Pátková Pátková Veronika
13 Andrzej Linke Linke Andrzej
14 Karl Serloth Serloth Karl
15 Erich Waser Waser Erich
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
Name Country
1 Zoltán Skobrics Skobrics Zoltán
2 Tamara Adler Adler Tamara
3 Kateřina Janošcová Janošcová Kateřina
4 Ladislav Ujfaluši Ujfalusi Ladislav
5 Alena Gaváčová Gavačová Alena
6 Daniel Jánoš Jánoš Daniel
7 František Trnka Trnka  František
8 Veronika Pátková Pátková Veronika
9 Lukáš Karlík Karlík Lukáš
10 Alexander Rauscher Rauscher Alexander
11 Dominik Koran Koran Dominik
12 René Höflich Höflich Rene
13 Ondřej Surán Surán Ondřej
14 Karl Serloth Serloth Karl
15 Erich Waser Waser Erich
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
# Name Country Squad 01 Squad 02 Squad 03 Squad 04 Squad 05 Squad 06 Squad 07 Squad 08 Squad 09 Desperado Spots
1 Tamara Adler Tamara Adler 3
2 Gabriele Bachinger Gabriele Bachinger 1
3 Leo Bachinger Leo  Bachinger 1
4 David Barak David  Barak 6
5 Nathalie Bojdová Nathalie Bojdová 2
6 Milan Čepregi Milan Čepregi 2
7 Dominik Chomicz Dominik  Chomicz 2
8 Grzegorz Czarnik Grzegorz Czarnik 3
9 Vladimir DANKO Vladimir DANKO 2
10 Megan Gales Dicay Megan Gales Dicay 3
11 Gabor Ficze Gabor  Ficze 2
12 Caitlin Gales Dicay Caitlin Gales Dicay 3
13 Alena Gavačová Alena Gavačová 1
14 Karin Hallamayr Karin Hallamayr 1
15 Wolfgang Heyer Wolfgang Heyer 2
16 Jacqueline Höflich Jacqueline Höflich 2
17 Rene Höflich Rene Höflich 4
18 Tina Höflich Tina Höflich 2
19 Andrej Hoos Andrej Hoos 2
20 Jan Hrazdíra Jan Hrazdíra 1
21 Lucie Hrazdírová Lucie Hrazdírová 1
22 Daniel Jánoš Daniel Jánoš 3
23 Kateřina Janošcová Kateřina Janošcová 2
24 Dana Jánošová Dana Jánošová 1
25 Dawid Kantyka Dawid Kantyka 4
26 Lukáš Karlík Lukáš Karlík 1
27 Dominik Koran Dominik Koran 4
28 Ondřej Kotrla Ondřej Kotrla 2
29 Martin Kříž Martin Kříž 4
30 Kata Kuhne Kata Kuhne 3
31 Andrzej Linke Andrzej Linke 4
32 András Magó András Magó 2
33 Peter Melkner Peter Melkner 2
34 Vladimír Mrázik Vladimír Mrázik 2
35 Veronika Pátková Veronika Pátková 5
36 Alexander Rauscher Alexander Rauscher 4
37 AJ Schultz AJ Schultz 3
38 Eric Schultz Eric Schultz 3
39 Ondrej Šeben Ondrej Šeben 2
40 Karl Serloth Karl Serloth 3
41 Zoltán Skobrics Zoltán Skobrics 2
42 Marek Škrabal Marek  Škrabal 2
43 Christian Söllner Christian Söllner 1
44 Petra Sougfalli Petra Sougfalli 1
45 Bartosz Sowiński Bartosz Sowiński 3
46 Przemysław Sowiński Przemysław Sowiński 3
47 Lukáš Špaček Lukáš Špaček 2
48 Peter Špaček Peter Špaček 2
49 Agnieszka Sroka Agnieszka Sroka 2
50 Jakub Stojanov Jakub Stojanov 2
51 Lenka Šulková Lenka Šulková 2
52 Ondřej Surán Ondřej Surán 3
53 Sabina Tenorová Sabina Tenorová 1
54 František Trnka František  Trnka 5
55 Jaroslav Uher Jaroslav Uher 3
56 Radovan Uher Radovan Uher 2
57 Ladislav Ujfalusi Ladislav Ujfalusi 2
58 Jakub Vlachovič Jakub Vlachovič 3
59 Kristína Vlkovičová Kristína Vlkovičová 2
60 Matej Vojkovsky Matej Vojkovsky 2
61 Andrzej Walczak Andrzej Walczak 2
62 Sandra Walczak Sandra Walczak 2
63 Erich Waser Erich Waser 3

Results in event

Bowling center

Bowling Brno

Bowling Brno

Líšeňská 4515/80, Brno




Center lanes: 20 (AMF lanes)
Center scoring: AMF