Brno CZE
40 days from now

Contact person of event:
Milan Soušek
00420 604243977
milan.sousek@seniorbowling.cz

IMPORTANT NOTICE !

This event is not valid for reservations yet or reservations are valid only on official website. For further informations about this event contact person upon this notice Milan Soušek, 00420 604243977, milan.sousek@seniorbowling.cz.

Description

Zcela nová mezinárodní soutěž seniorských týmů!

Max 8 týmů z ČR a 8 týmů ze SR má možnost zahrát si v 1. ročníku této čistě seniorské soutěže (věk 50+ let). HDC pro ženy a dle věku.

Není to typická "liga", ale modifikovaný systém. Celkem se odehrají 4 kola, Finále týmů a Finále jednotlivců. Termíny jsou výhradně v dny Slovenských státních svátků.

Herní systém:

1. kolo a 2. kolo (odvety) hraje 8 týmů z ČR každý s každým v Brně na Kaštance. Totéž týmy ze SR v Bratislavě (Petržalka?).

Do 3. kola budou vytvořeny 2 nové skupiny: skupinu A tvoří 4 lepší týmy z obou skupin, skupinu B 4 horší týmy z obou skupin. Odehraje se kompletní kolo (sk. A v Brně, sk. B v Bratislavě).

Opět 4 lepší týmy z obou skupin utvoří novou skupinu 1, 4 horší týmy skupinu 2. Odehraje se poslední 4. kolo (sk. 1 v Bratislavě, sk. 2 v Brně).

Všechna 4 kola se hrají vždy systémem každý s každým. V týmu může být až 5 různých hráčů.

Z každé skupiny postupuje do Finále týmů 6 lepších týmů a do Finále jednotlivců 12 nejlepších hráčů z každé skupiny (1 a 2). Jedno Finále se odehraje v Brně, druhé v Bratislavě (dle dohody pořadatelů z CZ a SK).

Veškeré detaily, Propozice, seznam týmů, atd. jsou k dispozici TADY. Přes tyto stránky se lze do soutěže registrovat. Případně je to možné přímo přes OBSAZOVACKY.CZ. Registrovat stačí Název týmu (do jména) a zemi původu CZ nebo SK (do příjmení). Následně bude registrující hráč vyzván k zaslání jmenného seznamu hráčů.

Sestavte svůj seniorský tým a včas se zaregistrujte, počet míst je omezen na 8 + 8 (CZ + SK). Na obou Finálových dnech bude komplet raut/oběd.

Je důvod proč to nezkusit? Není... Těšíme se na to!

Squad list

Results in event

No results yet.

Bowling center

Petrzalka Bowling Center

Petrzalka Bowling Center

Tupolevova 7/A, Bratislava
bowling@bowlingpbc.sk
http://bowlingpbc.sk/
00421 2 2076 2990, 00421 911 115 122

Center lanes: (AMF SPL Integra lanes)
Center scoring: Qubica BES X


Bowling center gallery