Entry form:

Choose squads:
No free places now

Description

V stredu 14. augusta sa v BNC Bratislava uskutočnilo posledné štvrté kolo letnej série Leto v BNC 2013. Na turnaji s podnázvom Skupiny sa zúčastnilo 28 hráčov a tí sa poriadne vytrápili na športovom mazaní z knižnice Kegel s názvom Autobahn. Toto 42 stopové mazanie sa objavilo ja na poslednom turnaji EBT v Mníchove, samozrejme obsluha v BNC nedokáže na večernom turnaji v strede týždňa počas komerčnej prevádzky navodiť také ideálne podmienky aké boli počas EBT turnaja v Mníchove, kde technici spoločnosti Kegel s najnovšími mašinami mažú celý týždeň rovnaký model a na dráhy nastupujú iba športoví hráči. Napriek tomu sa účastníci s ťažkým mazaním popasovali ako najlepšie vedeli a výsledky sa postupne zlepšovali. Na postup do štvrťfinále bol po štyroch hrách potrebný súčet 664, ktorý dosiahol Kamil Bajcsi, víťazkou kvalifikácie sa stala Milada Matušíková so súčtom 808. Prvým nepostupujúcim sa stal Pavol Galba a tak si skomplikoval cestu za celkovým víťazstvom celej série v kategórii registrovaných mužov. To by sa ale jeho prenasledovateľ Miroslav Koník musel dostať až do finále, ale ten nepostúpil už zo štvrťfinále. Víťazom turnaja sa nakoniec stal Pavol Kečkéš, pred druhým Kamilom Bajcsim a tretím Jozefom Viskupičom, štvrtým finalistom bol Maroš Augustín. Ten si tak na poslednú chvíľu zabezpečil víťazstvo v kategórii neregistrovaných mužov celkového poradia série Leto v BNC 2013, kde najviac bodov zozbierala a víťazkou kategórie žien sa stala Milada Matušíková a ako som už vyššie spomínal, kategóriu registrovaných mužov vyhral Pavol Galba. Viac o priebehu turnaj sa dozviete z priložených výsledkov.  Ďakujem všetkým partnerom projektu Leto v BNC 2013 za ich podporu a samozrejme vďaka patrí aj všetkým 44 hráčom, ktorí sa letnej série priebežne zúčastňovali. (Miro) V stredu 14. augusta sa v BNC Bratislava uskutočnilo posledné štvrté kolo letnej série Leto v BNC 2013. Na turnaji s podnázvom Skupiny sa zúčastnilo 28 hráčov a tí sa poriadne vytrápili na športovom mazaní z knižnice Kegel s názvom Autobahn. Toto 42 stopové mazanie sa objavilo ja na poslednom turnaji EBT v Mníchove, samozrejme obsluha v BNC nedokáže na večernom turnaji v strede týždňa počas komerčnej prevádzky navodiť také ideálne podmienky aké boli počas EBT turnaja v Mníchove, kde technici spoločnosti Kegel s najnovšími mašinami mažú celý týždeň rovnaký model a na dráhy nastupujú iba športoví hráči. Napriek tomu sa účastníci s ťažkým mazaním popasovali ako najlepšie vedeli a výsledky sa postupne zlepšovali. Na postup do štvrťfinále bol po štyroch hrách potrebný súčet 664, ktorý dosiahol Kamil Bajcsi, víťazkou kvalifikácie sa stala Milada Matušíková so súčtom 808. Prvým nepostupujúcim sa stal Pavol Galba a tak si skomplikoval cestu za celkovým víťazstvom celej série v kategórii registrovaných mužov. To by sa ale jeho prenasledovateľ Miroslav Koník musel dostať až do finále, ale ten nepostúpil už zo štvrťfinále. Víťazom turnaja sa nakoniec stal Pavol Kečkéš, pred druhým Kamilom Bajcsim a tretím Jozefom Viskupičom, štvrtým finalistom bol Maroš Augustín. Ten si tak na poslednú chvíľu zabezpečil víťazstvo v kategórii neregistrovaných mužov celkového poradia série Leto v BNC 2013, kde najviac bodov zozbierala a víťazkou kategórie žien sa stala Milada Matušíková a ako som už vyššie spomínal, kategóriu registrovaných mužov vyhral Pavol Galba. Viac o priebehu turnaj sa dozviete z priložených výsledkov.  Ďakujem všetkým partnerom projektu Leto v BNC 2013 za ich podporu a samozrejme vďaka patrí aj všetkým 44 hráčom, ktorí sa letnej série priebežne zúčastňovali. (Miro)