Třebíč CZE
35 weeks ago

Contact person of event:
Milan Soušek
+420 604243977
milan.sousek@seniorbowling.cz

IMPORTANT NOTICE !

This event is not valid for reservations yet or reservations are valid only on official website. For further informations about this event contact person upon this notice Milan Soušek, +420 604243977, milan.sousek@seniorbowling.cz.

Description

"No tak dobrá, jestli si myslíš, že George Coliier má problém, potom souhlasím. Na další rok ať předvede kdo chce to nejlepší, co umí, co nabízí... Ale řeknu ti rovnou, když to budou nějaké zase takové ty cancy, které slýchám skoro vždycky, budu už tentokrát nemilosrdný... Pošlu je do ztracena, ať si myslí kdo chce co chce. Opravdu si ty nýmandové myslí, že musím poslouchat jejich řeči, jak jsou dobří, co všechno umějí, jak to zařídili a kde nic tu nic? Tak to tedy ne. Vem to ve smyslu "Dobře, když chceš, tak přijď", ale když pak přijdou a budou mne nudit, pošlu je do ráje ať chtějí nebo ne. Kdo se má namáhat s tím vším, je to otravné a někdy skoro až nechutné. Pozvi je teda, pozvi. Ale rovnou jim řekni, jak to tady bude. Aby zase nějaké rodiny nefňukaly, že se třeba někdo od nás nevrátil, že jsou v ráji."
Tak tenhle proslov Dona Vita je to nejdelší, co jsem od něho za posledních pár let slyšel. Takže to víte i vy všichni, co chtějí na slyšení přijít. Máte-li odvahu, přijďte, jste vítáni. Nemáte-li na to, pak zůstaňte doma a Dona Vita neotravujte. Mohlo by to být také to úplně poslední, co ve vašem životě uděláte. 

Don Vito rozhodl, bude nový konkurz na Kmotra, Donovu pravou ruku. Šanci má kdokoliv. Všichni dostanou zdarma oběd, nápoj (pivo-limo), kávu, dárkový balíček Dona Vita. Všech 48 finalistů bude oceněno. Ceny za stylové oblečení. Zajímavé prize money ve výši cca 25.000 CZK.

Pro uchazeče ze Slovenska je rezervováno pár míst v sobotu před nedělním finálním rozhodnutím. Na ostatní volné dny je možné se hlásit libovolně.

Propozice, detaily akce a podání přihlášky ke slyšení najdete TADY. Ale pozor, není to tak úplně výlet, není zaručeno, že se odtud všichni dostanou zase ke svým rodinám. Vlastní ochranka žádoucí.

Results in event

No results yet.

Bowling center

Bowling u Kmotra

Bowling u Kmotra

Táborská 406, Třebíč
info@bowling-trebic.cz
http://www.bowling-trebic.cz/
+420739222999

Center lanes: 8 (AMF lanes)
Center scoring: